Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
22 Αυγούστου 2013 16:16
GVP-280
Σφαιρική εποπτεία… μέσω IP!
Γράφει: Παναγιώτης Βαρελάς
![e561084e9220383c7204eb40f9bc13f1 XL e325adfe](/wp-content/themes/yootheme/cache/e3/e561084e9220383c7204eb40f9bc13f1_XL-e325adfe.jpeg)
Featured | Ο φακός fish-eye σε συνδυασμό με τον αισθητήρα 2MegaPixel επιτρέπουν στην κάμερα να προσφέρει πανοραμική θέα ενός χώρου σε υψηλή ανάλυση. Η συμπίεση κατά H264-AVC επιτρέπει την ταχύτατη και ποιοτική μετάδοση της εικόνας, ενώ η υποστήριξη PoE, η υποδοχή για κάρτες SD και η λειτουργία e-PTZ επεκτείνουν σε μεγάλο βαθμό το πεδίο εφαρμογών της κάμερας!