Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Η NSC καλωσορίζει τον Δημήτρη Καραγκάνη
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F9b355e6b97bd73e1894b3c1cd59337dd XL](https://securityreport.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F9b355e6b97bd73e1894b3c1cd59337dd_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=3bbe67fa)
Η οικογένεια της NSC με ιδιαίτερη χαρά καλωσορίζει τον Δημήτρη Καραγκάνη και του εύχεται καλή επαγγελματική σταδιοδρομία! Ο Δημήτρης Καραγκάνης σπούδασε Μηχανικός Πληροφορικής και είναι κάτοχος πτυχίου Αγγλικής γλώσσας. Κατα το παρελθόν ασχολήθηκε ως τεχνικός συστημάτων ασφαλείας και πλεόν αναλαμβάνει τον ιδιαίτερα σπουδαίο ρόλο της τεχνικής υποστήριξης καθώς και την back office υποστήριξη των πελατών για την NSC Hellas ΑΕΗ οικογένεια της NSC με ιδιαίτερη χαρά καλωσορίζει τον Δημήτρη Καραγκάνη και του εύχεται καλή επαγγελματική σταδιοδρομία!
Ο Δημήτρης Καραγκάνης σπούδασε Μηχανικός Πληροφορικής και είναι κάτοχος πτυχίου Αγγλικής γλώσσας. Κατα το παρελθόν ασχολήθηκε ως τεχνικός συστημάτων ασφαλείας και πλεόν αναλαμβάνει τον ιδιαίτερα σπουδαίο ρόλο της τεχνικής υποστήριξης καθώς και την back office υποστήριξη των πελατών για την NSC Hellas ΑΕ
Tο γραφείο του βρίσκεται στο κεντρικό κατάστημα της εταιρίας στη Θεσσαλονίκη και τα στοιχεία που μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί του είναι:
Τ σταθερό: 2311.821295
Τ κινητό: 6985802743
E : d.karagkanis@nsc-hellas.gr